Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde najdete nejčastější otázky o tomto webu:

 

Kde se mám starat  o zvířata?

Najeď si na "Záznamy o staráníí" a napiš jméno zvířete a jak se o něj postaráš.Nezapomeň připsat své jméno, aby se ti přičetli body!!!

 Kde mám psát, když něco najdu v Areálu?

Do Nálezů, tam napiš své jméno a kde jsi jakou věc nalezla.Pak ji dostaneš do majetku.

Když je tato stáj rezervace, tak proč se zvířata kupují?

Tato stáj také nemá neomezeně financí, takže tvorové se prodávají.Ovšem ne proto, že bychom dělali ze zvířat věci, je to jen prostředek, kterým získat peníze na zvelebování areálu, platy a věci.

 Kde se mám přihlásit do závodu, výstavy či soutěže?

Do soutěže nebo výstavy se přihlašuj přes Zvláštní knihy. .Do soutěže se přihlašovat nemusíš,stačí zaslat odpověď do Zvláštní knihy.  To ale jen v případě grafické soutěže či názorové.Neboj, jdou tam dát i obrázky :-)). Kvízové ....U nich budou odkazy, přes které pošleš odpověď.

Přehled osob

 Rachel Cassandra Zaccheo 

Vedoucí celé rezervace.Má většinou málo času a je přes všechna očekávání mladá, asi 26-letá žena, která je štíhláa má  dlouhými blond vlasy, které má dlouhé až po pás.  Má vcelku vytáhlou postavu, takže "drobná a milá ženuška" to není ani náhodou.

Má zelené oči a nevinný pohled. Mírně snědá pleť naznačuje jižanský původ. Formální uniformu nemá ráda a proto ji většinou potkáváte v různých sukních, šatech, džínách a podobných kombinacích.

Kamkoliv jde, má vždycky na sobě snad tunu šperků, jako například černý křížek na stříbrném řetízku nebo náramek z černých kamenů a jiného a samozřejmě i plno doplňků. Většinou s sebou táhne hromadu knížek .

 

Asmeralda Estaben

Asmeralda rozhodně nepatří k ženám, které by nad svou postavou bědovaly. I když měří necelých 170 cm a je poměrně štíhlá, zdědila po svých předcích plnější ženské tvary, za které se ale vůbec nestydí, ba naopak.

Věk by jste jí hádali možná vyšší, než ve skutečnosti je. Takový dojem vyvolávají četné vrásky od neustálých úsměvů, kterými je přímo posedlá. Ano, směje se takřka pořád.Je to totiž pomocnice Vedoucí a právě ona dohlíží na nováčky a vyučování.

Vlasy, barvy kovově hnědé a délkou po pás, upoutávají pozornost nejčastěji, zvlášť když je ozdobí čelenkou či jiným vlasovým doplňkem.

V rezervaci sice nechodí obvykle oblékaná konzervativně, tudíž běžně jí nelze spatřit v dlouhém hábitu, nejčastěji fialovém, který mývá u krku rozepnutý a pod nímž nosí obvykle bílou košili. To jedině při zvláštních příležitostech.Normálně  dává rozhodně přednost volnému oblečení, nejčastěji šatům, které ráda kombinuje s množstvím šperků a cetek, které vlastní. Také jí můžete často vidět s šátkem, který se též stal nezbytným doplňkem jejího outfitu.

Jinak šperky moc nenosí, až na zlatý řetízek darovaný od rodičů a pozlacený prsten od své neteře.

Peter Ezachiel

Při prvním pokuku na Petera zjistíte, že nebude zrovna jižanský typ, ačkoliv má uhlově černé vlasy jeho kůže není opálená. 

 Výškově nepřesahuje normálního člověka jeho věku, tudíž nevyčuhuje z davu a jediným poznávacím znamením budiž jasně modré oči zářící na obličeji. Malá ústa a nos jen podtrhují jejich výraznost. 

Často ho potkáte v obyčejném černém hábitu, který nerad sundává i ve dnech volna a když, nahradí ho jeansy a košilí s krátkým rukávem.Je to takový "kluk techničák", má na starosti kamery a všechno elektro-technické vybavení.